Stwórzmy coś razem!

Wydajmy na świat niesamowite gry, w które zagrają miliony graczy!

Jesteśmy

kreatywni

Mamy niecodzienne podejście do gier. Chcemy zaskoczyć naszych graczy i pokazać im świat, jakiego jeszcze nigdy nie widzieli, zapewnić im dawkę humoru, rozrywki i jednocześnie w ramach zabawy - czegoś nauczyć.

Gwarantujemy

rzetelność

Nasza drużyna dumnie stoi za swoimi produkcjami. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować wszystkie założone cele dla każdego projektu. Efektem tej ciężkiej pracy jest szeroka kolekcja wydanych i cenionych na całym świecie gier.

Cechuje nas

dokładność

Każdemu etapowi produkcji poświęcamy mnóstwo czasu i uwagi - wstępny projekt, gameplay, grafika, dźwięk - wszystko to jest dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Dodatkowo, dbamy o pozytywne wrażenia naszych użytkowników.

Image

Wiele platform

Tworzymy gry na:
- Platformy mobilne (iOS, Android)
- PC (Steam)
- Nintendo Switch
- VR (Meta, PS VR, Steam)

sprawdź nasze gry

Zaufali nam:

Image

Robo Wars

Gra z rodzaju fast paced action game, pełna mechów i eksplozji! Jesteś gotów wejść w świat pełen destrukcji? Zmierz się ze swoimi przeciwnikami, wykorzystaj indywidualne atuty każdego robota i stań się mistrzem pojedynków! Gra oferuje możliwość zmiany ekwipunku oraz rozwijanie całej postaci, którą będziesz walczył na różnych arenach w 8 światach. 13 różnych mechów czeka na Twoje rozkazy! Gra jest dostępna na Google Play oraz Nintendo Switch.
Image
Image

Czółko

kultowa gra towarzyska w wersji karcianej! Idealna na rozruszanie imprezy! Zbierz znajomych, przyjaciół czy rodzinę i zagrajcie w karciane kalambury wykorzystując mnóstwo haseł z różnych kategorii. Planszą do gry będzie… Wasze czółko! Reszta graczy ma za zadanie odgadnąć, co też Wam po czole chodzi! Do dyspozycji macie pokazywanie, opowiadanie, śpiewanie - wszystko co wpadnie Wam do głowy. Rozgrywkę skomplikują dodatkowe tryby zgadywania i reguła bomby - czyli hasła zabronione. CZÓŁKO!
Image
Image

Czółko Junior

specjalna edycja kultowej gry w wersji karcianej - przeznaczona dla młodszych graczy. Idealna na popołudniowe zabawy z dziećmi, przyjęcia urodzinowe czy pikniki! Zbierz dzieciaki i urządźcie sobie szalone kalambury wykorzystując przepięknie zilustrowane hasła na kartach w 8 kategoriach! Użyjcie własnego czółka w tej grze, aby reszta graczy pomogła Wam odgadnąć hasło!
Image
Image

Czółko bez cenzury

edycja dla dorosłych! Czas rozruszać pełnoletnie towarzystwo dodając do imprezy trochę pikanterii! Zbierz przyjaciół, partnerów czy znajomych i wykorzystując Wasze czółka jako planszę do gry, pokażcie pozostałym graczom hasła z kategorii 18+! Ta ekskluzywna edycja Czółka dostarczy Wam nie tylko prawdziwych eksplozji śmiechu dzięki regule bomby - haseł zabronionych, ale również doda pikanterii całej zabawie dzięki soczystym hasłom!
Image
Image
Image

Blok Ekipa: Atak Złomiarzy

Nocami na Grochowie na ulice wychodzą hordy złomiarzy. Nic co metalowe się przed nimi nie ukryje. Na ich celowniku znalazł się Polonez Wojtasa. To, co jest dla niego symbolem sukcesu w życiu i jedyną prawdziwą miłością, dla Złomiarzy jest tylko kawałkiem przerdzewiałej blachy. No i w sumie trudno się z tym nie zgodzić. Pomóż Wojtasowi w walce o Szerszenia! Wciel się w swoich ulubionych bohaterów kultowego polskiego serialu animowanego Blok Ekipy!
Image
Image
Image
Image

Masz ciekawy pomysł?

Pogadajmy o tym!